0.00 грн0

Корзина пуста.

Комментарий
Купил здесь этот тестер - очень доволен. Отличная вещь, вообще всем рекомендую.
 Ответить
Комментарий
Колись був коментар про те, що якщо в цьому блоці замінить якийсь резистор на номінал начебто 30кОм, то він буде видавати 12В 0.8А. Де той коментар? Або підкажіть, який резистор міняти?
 Ответить
Комментарий
Будет поступление диодов или нет?
 Ответить
Ответ
жу поступление 300шт примерно до 29 июля
 Ответить

Комментарий
Яке живлення даного модуля по низькій стороні?
 Ответить
Ответ
дописав в описі, вхідна напруга 12В постійного струму
 Ответить

Комментарий
Когда же поступят в продажу?
 Ответить
Ответ
вам сколько шт ?, токо будут вылетать из китая, 2 недели ждать
 Ответить

Комментарий
Кому интересно, он на 1Гц-150кГц.
 Ответить
Комментарий
Стремна якась. Не видно купи силових польовиків, які потрібні для 2-полярного ключа на 40 А. Всього один корпус DPAk. Сходе, стоїть на розряд і працює лиш в 1 полярність. Схоже, у нього заряд іде через 1 конт. З 3-х або через гніздо, і його контролює ключ у корпусі SO8, а розряд – через інший контакт. І коли його спробуєш зарядити через вихідні силові контакти, плата не зможе зупинити заряд. Т.о. плата не годиться для універсального використання.
 Ответить
Ответ
Ці плати захисту уже довгий час в продажу та користуються популярністю, негативних відгуків про них я не отримував, якщо є якась краща модель по адекватній ціні порекомендуйте.
 Ответить

Комментарий
Как его подключить к диммеру? Чтобы замерять напряжение на выходе регулятора?
 Ответить
Ответ
У вольтметра 2 красных провода, их надо подключать как нагрузку в схеме включения дыммера. Этот вольтметр питается от измеряемого напряжения через конденсаторный блок питания, диммер режет синусоиду, в результате стабильность работы вольтметра может быть нарушена (вольтметр будет с большой погрешностю замерять). Однозначного ответа нету, ктото говорит что глючит комуто показывает норм, у меня к сожалению нет времени досконально изучить етот вопрос. КТО ВКУРСЕ ПОДЕЛИТЕСЬ ОПЫТОМ.
 Ответить

Комментарий
коли очікується?
 Ответить
Ответ
наразі їх поступлення не очікується, якщо вас цікавить цей товар можете скористатись кнопкою "сообщить о поступлении" в карточці товару, вам на пошту датуть пропозицію по доставці з варіантами сроків доставки та ціни.
 Ответить

Комментарий
За таку ціну норм блоки даже лутше
 Ответить
Комментарий
К сожалению емкости 2200 нет ,только 1700-1800.Внутренее сопротивление от 13мОм,до 17мОм.Купил 10 шт,пока тестирую
 Ответить
Ответ
задам стандартный вопрос на который почемуто мало кто отвечает каким прибором тестировали ? сколько цыклов заряд разряд ? на каком токе ? диапазон напряжений заряда разряда ? есть результаты измерений по другим акумам ? кому 3000 мАч намеряли ?
 Ответить

Комментарий
В прайсе называется ,,, Нормально Разомкнут ,,, а в описании замкнут ! Это как понимать !!?
 Ответить
Ответ
в описании написано - GPS-14A нормально разомкнутый, с магнитом замыкается как и в названии
 Ответить

Комментарий
Доброго дня.Уточніть : 3 аккумулятора по 8 а/ч чи 3 запаралелених в один і разом 8 а/ч ?
 Ответить
Ответ
3шт окремих акумулятори
 Ответить

Комментарий
В мене теж згорів на 24В. Навантаження - моторчик ДПМ. Замінив польовик і працює далі.
 Ответить
Комментарий
Подключил преобразователь к лабораторнику. Настроил выход 18 В. Плавно поднимал входное напряжение. При 16.8 В пробился входной кондёр ( наверно поставили на 16 В). Не проблема. Заменил на 100 х 25 В. Теперь работает.
 Ответить
Комментарий
smart-admin, вони підключались до підсилювачів, при чому тут динаміки? Один до вашого 2х30 вт. Другий до 2хТда7294
 Ответить
Комментарий
Не тягне він 35в.. в мене в бормашині два режима стояло 12 і 24 в. На 12 робило а на 24 згорів зразу
 Ответить
Ответ
відгукніться, у когось ще горів цей димер ?
 Ответить

Комментарий
Какой радиатор сюда нужен?Есть ли у вас такие радиаторы?
 Ответить
Ответ
Ето полноценный 50вт светодиод, к нему нужен радиатор как у 50вт прожектора, температура радиатора должна быть не больше 60 градусов.
 Ответить

Комментарий
Відпрвідь. Тутун- звук при підключенні. Не говорить: де блютуз із конектед.. ті дві що тут купляв якогось милого вже погоріли.. одну слухав на підсилювачі, живив зарядним. А друга була вмонтована в портативну колонку, живлення стабілізоване мікрухою.
 Ответить
Ответ
Яка була потужність і опір динаміків що підключались до згорівших можулів ?
 Ответить

Комментарий
коли будуть?
 Ответить
Ответ
17 червня
 Ответить

Комментарий
Добрий день! Заказав 2 плати під TDA2030/LM1875 і пізніше розгледів на третьому фото, як впаяний резистор від R5. В цьому звязку питання: чи так треба для LM1875 і якого номіналу, бо недобре видно кольори стрічок на тому резисторі. Буду вдячний за схему для LM1875, або посилання на неї. З повагою.
 Ответить
Ответ
Якщо я не помиляюсь lm1875 має аналогічну схему включення як tda2030, в описі товару я виклав всю інформацію яку дає на неї постачальник. Хто збирав плату ПОДІЛІТЬСЯ ДОСВІДОМ.
 Ответить

Комментарий
Не вимірювали ємність?
 Ответить
Комментарий
Брал для переделки старого шуруповерта 18В,на литий ионные акамуляторы, работает отлично,защита срабатывает только если в режиме дрели остановить патрон,а так работает отлично
 Ответить
Комментарий
Чесно кажучи, не думав, що опублікуєте відгук. Дякую за чесність. Акумулятор просто дуже низької якості, з великим внутрішнім опором. Він на 5 г легший за нормальний акумулятор. Це більше, ніж на 25%. А це означає, що в ньому менше активної маси/менша площа пластин. Я провів їм кілька циклів, але чуда, звичайно, не сталося. Якщо напруга сильно просідає при невеликому струмі, то це потенційний труп і йому не допоможе нічого. Я брав ті дорожчі 16340, вони хороші. 700 мА*год віддають без проблем. Та зараз їх у Вас нема, то взяв на пробу ці. Претензій до Вас нема. Я не перший рік у Вас купую товари і дуже задоволений цінами і сервісом. Але, все ж варто написати, що ємність в районі 200 мА*год при розряді струмом всього 100 мА.
 Ответить
Комментарий
Питання до Тараса: що таке 'тутун'?
 Ответить
Комментарий
Акумулятори взагалі ніякі. Не більше 200 мА*г кожен. Краще їх викиньте, щоб не отримувати від людей негативу.
 Ответить
Ответ
Це не дорогий акумулятор малих розмірів, у мене є дорожчі, ціна відповідає якості, і часто такий акумулятор цілком задовільняє покладені на нього надії, я не виготовляю акумулятори, лише продаю вже виготовлені акумулятори за адекватною ціною, часто виникає питання чому ті що в мене в продажі дорожчі 16430 мають таку ціну, дешевший аналог дає можливість клієнту порівняти і зрозуміти що я не ставлю захмарну націнку, просто акумулятор вартий своїх грошей. Вибачте якщо цей акумулятор не виправдав ваші надії (зрештою не спішіть з висновками, можливо його потрібно кілька раз зарядити розрядити, спробуйте інший акумулятор перевірити ємність, можливо є похибка в вашій методиці вимірювань, вставте в прилад для якого він призначений, можливо час роботи вас і задовільнить, часто прилади споживають реально менше ніж заявлено), я не чарівник, просто роблю свою роботу як і всі інші...
 Ответить

Комментарий
Хороший паяльник, но его нужно малость доработать - исправить ошибку производителя. Дело в том, что резистор R1, - тот, который возле подстроечного, - установлен с номиналом в 150К, а требуется 560К, в результате чего не удаётся установить деклалируемую температуру в 200 гр., плюс диапазон регулирования более узок, чем мог бы быть
 Ответить
Комментарий
Хтось відгукнувся про якість цих бокорізів?
 Ответить
Комментарий
Каким светодиодом(длинной волны) и интенсивностью лучше поляризовать (высушивать) данные клеи? какой лучше подойдет для приклеивания линз к планкам подсветки телевизора? Этот или в тюбе?
 Ответить
Ответ
Клей с моей задачей(приклейкой линз) справился на 100 процентов, а вот с пластиком от блистера работать не захотел. В целом товаром доволен,- рекомендую.
 Ответить
Ответ
Если не много клеить то 2шт 5мм 395нм направленого света вполне хватит, просто ждать немного дольше чем от 3Вт 385нм. Тубы клей более густой, в баночке жыдкий.
 Ответить

Комментарий
Купил три блока. Все исправны. На холостом ходу 5,15 вольт. Выходные конденсаторы 1000 мкф. и 680 мкф. Соответственно, рассчитаны на ток до 3 А. Покупка вполне оправдана за такие деньги.
 Ответить
1 2 3 17