0.00 грн0

Корзина пуста.

Комментарий
Спробував паяти різні матеріали і ось який результат. В парі з олов'яно-свинцевим припоєм 60/40 не лудить ні алюміній, ні нержавійку. На алюмінії де-не-де видно малесенькі острівки, що залудилися, але при повторній спробі пройтись припоєм вони злазять, алюміній чорніє. Нержавійка AISI 304 - дуже погано. Фактично - не годиться. При спробі пайки олов'яно-срібним припоєм 96/4 алюміній покривається припоєм непогано, але не ідеально. Однак, припаяти цілком реально. І це дуже добре, бо пайка алюмінію звичайними припоями - річ не з найпростіших. Нержавійка AISI 304 паяється більш-менш, але з паяльною кислотою (хлорид цинку) і близько не стояло. Кислота набагато краще. Спробував ради сміху паяти титан - взагалі без шансів. Поверхня чорніє і все. З чим флюс справляється чудово, так це з очисткою паяльника. Змиває навіть багаторічні нагари) Сподіваюсь, комусь може бути корисним.
 Ответить
Комментарий
Подскажите, пожалуйста, толщину.
 Ответить
Ответ
толщина 4мм
 Ответить

Комментарий
Щоб використовувати цей акум як повербанк, яку краще плату взяти? TP4056 чи 134n3p?
 Ответить
Ответ
ці плати можуть заряжати акумулятор li ion але по виходу у ТР4056 напруга з акумулятора з захистом по струму до 1А а у 134n стабільно підвищена напруга 5В. Щоб зібрати повербанк в класичному розумінні (сихід 5В) підійде тільки плата 134n.
 Ответить

Комментарий
А чому тільки від 220 вольт воно ж може вбити
 Ответить
Ответ
Ну розетки 220 є в кожного вдома... і вони можуть вбити... Напруга світіння неону висока, при дотриманні захисних заходів при монтажі (наприклад прозора термоусадка) можна використовувати. Часто неонки ставлять в переносках та електрочайниках. Для індикатора нижчої напруги можна використати світлодіод.
 Ответить

Комментарий
Какое должно быть посадочное отверстие под эту кнопку???
 Ответить
Ответ
лицевая сторона 20мм, посадка примерно 18мм, но ! это недорогая китайская кнопка, прям не читайте описание до милиметра, купите замеряйте тогда сверлите
 Ответить

Комментарий
Ємність близько 50 мА*год при розряді струмом 50-60 мА.
 Ответить
Комментарий
Раньше я ставил подобные матрицы ( на радиатор , конечно же ) , служили до года . Сейчас меняю токозадающий резистор на большего сопротивления ( в разных моделях по своему, приблизительно в три раза большего сопротивления ) , но добиваюсь рабочей температуры меньше 50 градусов...Теперь работают без проблем...Необходимую яркость набираю количеством матриц...Как правило две переделанные , вместо одной
 Ответить
Комментарий
Дані аккумулятор високотокові? І як з реальною ємністю?
 Ответить
Ответ
реально 4100 мАг, струм до 30 ампер можна з них брати, це недорогий акумулятор який цілком вартий сворїх грошей.
 Ответить

Комментарий
Якось впав на плитку, кілька защолок тріснули але корпус тримається, далі працює
 Ответить
Комментарий
Купил 2 шт.проработали в фонаре 3 дня.заряд не берут. напряжение 0.решил разобрать -литием и не пахнет-сухой. внутренности похожи на элекролитический конденсатор,короче это развод
 Ответить
Ответ
1 другие аккмуляторы в етом фонаре как долго работали ? 2 какое напряжение отключения в фонаре ? 3 чем заряжали ? 4 в фонаре светодиод или лампа накала ?
 Ответить

Комментарий
Радіатор має в комплекті двосторонній термопровідний скотч, чи скотч треба докуповувати окремо?
 Ответить
Ответ
рідіатор продається як на фото без додаткових аксесуарів
 Ответить

Комментарий
Паяет отлично .Спасибо
 Ответить
Комментарий
Предвидится ли поступление? и когда?
 Ответить
Ответ
пока нет наличия в китае, регулярно переспрашиваю поставщика
 Ответить

Комментарий
для Водяного Насоса 12В 9 М 500л/Ч можно??? каковы габариты?
 Ответить
Ответ
да вполне можно размер 85*60*35мм
 Ответить

Комментарий
Более точное описание таймера https://modern-electronics.biz.ua/manuals/xy-bj.pdf, только звуковой сигнал описан наоборот. Жаль, что нет режима работы по дням недели, а так вещь хорошая.
 Ответить
Комментарий
Навіщо на ньому 60 Ват китайці написали? Там реальних 22,5 Вата показує ватметр https://ibb.co/8zbwYfm
 Ответить
Ответ
можливо нюанс в тому що регулювання температури зроблено на димері, + керамічний нагрівальний елемент може по своїй логіці брати потужність тому замірювана потужність може не коректно відображатись.Як на мене важливіше що він норм гріє, а вже споживана потужність другорядне питання.
 Ответить

Комментарий
Программа Р-2 работает идентично Р-1, ввести день не предлагает, очень жаль...
 Ответить
Комментарий
Внутрішній опір аж 0.5 Ом! Ємкість 0.2А
 Ответить
Комментарий
не працюе в режимі відкачування води чи повинна працювати тільки на наповнення?
 Ответить
Ответ
до контролера приходить 3 проводи 1-2 мають бути в воді (захист від сухого ходу) 2-3 якщо в воді насос відключається, якщо не в воді насос включається можливо вам підійде варіант зєднати скруткою провід 1-2(методом проби зєднуйте) і поставити їх на один рівень з 3 проводом тоді як тільки вода замкне контакт буде вмикатись насос
 Ответить

Комментарий
на какую площадь дезинфекции расчитана эта лампа(4вт)?
 Ответить
Ответ
поставщик не дает данных по площади, лампа предназначена для стерилизацыонных боксов, можно применять для локальной дезинфекции - коробка с ключами, подощвы обуви, коробка для масок и т п.
 Ответить

Комментарий
При струмі 28А падіння напруги на діодах 0,85В (при нагріві зменшується), але при такому струмі нагрів компаунду збірки до 125гр, радіатор (при роботі вентилятора) при цьому 35гр, через пів години коротнув 1 діод в збірці. Думаю збірка реально може витримати 15-20А. Пс: збірка 2510 (не китай і пластиковий корпус) при струмі 24А на тому ж радіаторі і з такою ж термопастою струм тримає, при цьому в найгарячічих точках корпуса 110гр, температура на радіаторі 60гр (далі термостат включає додаткову вентиляцію). Пспс: надіюсь реальні заміри комусь допоможуть (для своєї ціни 15-20А думаю норм)
 Ответить
Комментарий
Купил здесь этот тестер - очень доволен. Отличная вещь, вообще всем рекомендую.
 Ответить
Комментарий
Колись був коментар про те, що якщо в цьому блоці замінить якийсь резистор на номінал начебто 30кОм, то він буде видавати 12В 0.8А. Де той коментар? Або підкажіть, який резистор міняти?
 Ответить
Комментарий
Будет поступление диодов или нет?
 Ответить
Ответ
жу поступление 300шт примерно до 29 июля
 Ответить

Комментарий
Яке живлення даного модуля по низькій стороні?
 Ответить
Ответ
дописав в описі, вхідна напруга 12В постійного струму
 Ответить

Комментарий
Когда же поступят в продажу?
 Ответить
Ответ
вам сколько шт ?, токо будут вылетать из китая, 2 недели ждать
 Ответить

Комментарий
Кому интересно, он на 1Гц-150кГц.
 Ответить
Комментарий
Стремна якась. Не видно купи силових польовиків, які потрібні для 2-полярного ключа на 40 А. Всього один корпус DPAk. Сходе, стоїть на розряд і працює лиш в 1 полярність. Схоже, у нього заряд іде через 1 конт. З 3-х або через гніздо, і його контролює ключ у корпусі SO8, а розряд – через інший контакт. І коли його спробуєш зарядити через вихідні силові контакти, плата не зможе зупинити заряд. Т.о. плата не годиться для універсального використання.
 Ответить
Ответ
Ці плати захисту уже довгий час в продажу та користуються популярністю, негативних відгуків про них я не отримував, якщо є якась краща модель по адекватній ціні порекомендуйте.
 Ответить

Комментарий
Как его подключить к диммеру? Чтобы замерять напряжение на выходе регулятора?
 Ответить
Ответ
У вольтметра 2 красных провода, их надо подключать как нагрузку в схеме включения дыммера. Этот вольтметр питается от измеряемого напряжения через конденсаторный блок питания, диммер режет синусоиду, в результате стабильность работы вольтметра может быть нарушена (вольтметр будет с большой погрешностю замерять). Однозначного ответа нету, ктото говорит что глючит комуто показывает норм, у меня к сожалению нет времени досконально изучить етот вопрос. КТО ВКУРСЕ ПОДЕЛИТЕСЬ ОПЫТОМ.
 Ответить

1 2 3 18