на низьковольтному обладнанні не критично відмивати чи ні, якщо напруги більше 100в чи є частоти то треба відмивати, сьогодні працює завтра трохи потягне вологості пилюки і може почати пробивати.
Ці всі реле тільки для поделок. Тому шо китайці вважають всіх тупими ослами. Як можна на реле писати 40А. якщо січення контакту силового 1мм.кв. Ви в курсі яке потрібне січення для 40А ?? Чушка написана. Купив не звернув уваги. а воно мля при 10А вже гарячі контакти
Заказал 10штук(хотел заказать больше,но думал что лажа). Оперативно выслали(спасибо Маряне Копыстко)Получил,быстро проверил и удивился 10 из 10 рабочие.Впаял в схему(2 сварки,мост и косой мост ждали их) Обе заработали.закажу еще десяток,пусть в запасе лежат. Рекомендую.
сделать с 50 вт 30 вт ? я б шото с конденсатором (типа cbb2 1мкф тот шо красный для переменки) включил впослед, если 2 паралельно(шоб 2 мкф йомкость была) то примерно на 30% убавится яркость, но ето не точно.
шото ковырять резисторы в самом светодиоде можно просто дорожку отломать и вообще оно там не совсем так просто работает.
Працює. Приїхали 2 модифікації.
Одна, як на фото. Інша - трохи інакше розміщені елементи.
Перша, як здалося, гріється більше. Гріється трививідна деталька. Транзистор, чи мікросхемка живлення...
В другій модифікації перемикач не збоку. а в рядок роз'єм-МС-перемикач.
півтора року тому прибдав такі або дуже схожі акуми чи то тут у пана Андрія чи мо у іншому місці (не пам'ятаю вже), але: зварені у батарею 8s вони працюють у знайомого нормально при навантаженні на двигун десь ватів у 300. Це буде дещо більше 6 амперів. По ємності, - трохи недоклали, але це майже завжди так. По падінню напруги під навантаженням з 3,6 до 3,4 - то це нормально, це так звана "полиця" (читаємо дейташит на літій-залізофосфатні акуми). По виводу з ладу при перезарядці літій-залізофосфатних акумів, - то це потрібно постаратися, бо одиничний заряд акума до 4,2 вольта з вимкненням заряду відразу після досягнення 4,2 В видимих погіршень ємності акума не дає. Напруга поступово знизиться до "рідної". Ну і акум грітися буде. Це все ж дещо інша хімія.
Якщо що - реально сам перевіряв (не ці а 10 А*г пакети, заряд 0,5C а розряд 1C) на своєму стенді, - там у автоматичному режимі знімаєть крива заряду та крива розряду, ось по ній добре видно "полицю", у літія на базовій хімії вона геть інша. Ну і без BMS їх все ж не вокористовуйте.
так тільки струм. якщо заряжати акумулятор від блока 24в через цей драйвер то буде підтримуватись струм 6А, далі можна поставити реле напруги яке відключить блок живлення при напрузі наприклад 14В. чи таксамо плата бмс, але там потрібно важати з транзисторами щоб їх напругою не пробило, хоча в більшості там транзистори до 30В.
виміряв напругу: 3.6В на х.х. і 3.36В під навантаженням. у мене стоять чотири блока живлення, чотири TP5000, чотири аккумулятора, не з'єднані між собою ніяким чином при зарядці. коли зарядка завершена, я від'єдную роз'єм зарядки і під'єдную до роз'єму навантаження - в ньому аккумулятори з'єднані послідовно і крайні виводи +/- під'єднані до лазера 12В/50мА. ця конструкція експериментальна - щоб перевірити одночасно ємність аккумуляторів і туди ще планувалося підключити роутер та відеокамеру як до резервного живлення під час відключення основного живлення 220В, та видно не судилося :(
пробував розряжати їх струмом 6А 30 хв, політ нормальний, так з подібними колись були проблеми, але від 6А вони дохли в 0 за 5 хв.
ще потестую.
якби з цими були проблеми я б вже давніше був в курсі.
якщо ще у когось була така ситуація НАПИШІТЬ .
Ці аккумулятори неякісні. дохнуть один за одним уже після трьох циклів заряд-розряд. заряджав окремо кожен зарядним пристроєм TP5000, і обидва - як попередня модель з гайками та болтами, так і цей тупо стали замкнутими накоротко! по 200 грн за три цикла це, як на мене, забагато. розряджав їх лазером 12В/50мА, під'єднаними послідовно з трьома з тієї партії, що з гайками та болтами. не рекомендую, ця технологія ще сира, або продавець купує завідомо неякісні аккумулятори у виробника.
Напишіть, будь ласка, який тут ШІМ.
Підкупає його здатність працювати від більш низької напруги (4,5 в), у порівнянні з іншими потужними повишайками ).
На днях перевіряв дві такі плати з різних замовлень. Перша відповідає заявленим характеристикам (замовляв 21.03.2023го) - тому оцінка 5. А з другою (брав 15.04.2024го) тривогу забив, коли два акуми вже встигли набрати більше 4 вольтів. Виявилося, що мікросхема на ній має маркування BM3451 TNDC-T16A, а це для 4S Li-ion!!! Повинна ж стояти BM3451 BHDC-T16A. Про відшкодування грошей/заміну плати мова не йде, бо я її паяв, та й може згодиться у майбутньому для збирання 4S Li-ion. А пишу, бо може для деяких покупців ще не запізно буде вберегти свої літій-залізні акуми, бо 100 відсотків такою тоді прийшла уся партія ((.
Брав таку плату 26.09.2023го про запас. Тепер дійшли до неї руки, перевірив на відсічку перезаряду/перерозряду (на комірку) - все чітко, в межах заявленого. Індикатори балансування світяться. Тестувати на КЗ та перевантаження за струмом побоявся. Непогано реалізовано систему самовідновлення подачі струму після розряду батареї - тобто навантаження спочатку треба від'єднати, потім під'єднати (просто деякі плати через певний час автовмикаються навіть при під'єднаному навантаженні, і гірше за це не придумаєш).
ВАЖЛИВО!!! В першу чергу перевіряйте маркування мікросхеми - воно повинно містити фрагмент BHDC (або BFDC), усі інші або для Li-ion, або LiFePO4 з підвищеною напругою (у мене вже був тут випадок плутанини, але з іншою платою).
Доброго дня,навчіть пакувальників правильно пакувати товар,бо в інший раз будуть повертати свої кошти за товар,куди це годиться,накидали все в торбу кучою,приїхали в такому вигляді,наче як ними вже хтось користувався цілий рік,і це вже не вперше таке,все скидається в кучу,в десятки різних продавців купляю товар,то кожна дрібничка обгортається бумагою,нічого не царапається і не гнеться,то називається відповідальне ставлення до покупця,а не як для свиней.
А цікаво в планах є закуповувать або плати з деталями для збірки повноцінного перетворювача синуса 220в,чи конструктор якийсь.Платка то без силової частини просто іграшка і все.
кілька зібраних плат інверторів синуса в дорозі, але вже всі продано, якщо будуть ще заявки на плати інвертора то буду дозамовляти (особливого інтересу до них я не помітив).
це трохи недешеві іграшки шоб замовляти і воно лежало.
просто готового набору деталей для зборки інвертора точно не буде в продажу.
Величини С та Vt не дуже відрізняються від оригінальних, а от RDS, найменша величина 0,6 ом, а найбільша це 1,5 ом. Ставлю в зарядних та блоках живлення.
Гріються добре, при 20-25 амперах без вентилятора не обійтися.
До продавця ніяких претензій, все-таки це не 4 оми. Такі я одержав з Китаю. А IRF840 з Китаю мали RDS 18 ом, а С = 500 пф. А зовнішній вигляд ідеальний! Відрізнити не можна. Китайці всюди в обманах прогресують. Тому давайте будемо радіти що є Smart Energy!
Отличный паяльник, за такую цену ! Экономичен, включение через димер , измерение мощности будет не корректным, если бы мощность нагревателя была меньше 65 ват , запаять крупные детали было не возможно, но я паяю довольно толстые провода и детали, а это значит , что мощность соответствует ... Димер работает не очень точно , но это не проблема можно легко настроить , хотя и так вполне нормально работает... Очень большой плюс, что установили клавишу отключения , не вынимая паяльник с розетки , в более ранних версиях - устанавливал выключатель.
Ответ