Спасибо Администратору. А тем кто слишком умный и пишет с какой то претензией. Могу сказатб так. Судч ро ценам тут,человек реально по минимуму цены сделал,копейки если честно. Умник ,который говорит за полную за те же деньги. Найдите мне на маркетплэйсах в Украине,такую банку. Такую даже б/у видел на олх за 50грн.
Админ с Ув. И спасибо,не стоит обращать внимание на тех лягушек,которые сидят в одном болоте и с него ни как не вылезут ,но квакают на всю Ивановскую.
Слава ЗСУ
У акумулятора літій ферум напруга комірки заряженої на 30 чи 60% слабо відрізняється,активний балансир порівнює різницю напруг між комірками і старається її вирівняти переносячи заряд з вищої на нижчу комірку. В залежності від якості акумуляторів (саморозряд, розкид по ємності) і екстремальності експлуатації акб (просто безперебійник для котла що завжди на підзаряді чи військова зарядна станція) вибирається балансир який швидко (конденсаторний з струмом балансування 5А-10А) чи не дуже (індуктивний чи ємнісний з струмом 1-2А) буде балансувати комірки. Реально балансир найбільше працює кілька перших циклів заряду акб до максимуму коли вирівнюється заряд комірок. Є варіант коли акумулятори спочатку заряжають всі паралельно до 3,6В а тоді збирають в батарею. Інша думка каже що і резистивний балансир за місяць часу коли акб стоїть на підзаряді вирівняє комірки (любий балансир можна включати кілька штук на 1 батарею якщо в процесі стало зрозуміло що 1 мало).
Купив цей повербанк. Протестував.
Type-c працює на вхід та на вихід. На вихід видає максимум 12 В, більше ніяк. Перевіряв тригером *ш5 PD3 купленим тут же.
Тригер також перевірив на телефонній зарядці - нормально переключає на 5, 9, 12, 15 та 20 В. Тригер робочий.
Зелений USB-A працює тільки на вихід, видає ТІЛЬКИ 5 В і ніяких протоколів не підтримує. Видає силу струму 2 А максимум.
Я розраховув, що USB-A теж матиме протоколи швидкої зарядки - але це не так. Шкода.
транзистор 5N04N010 = опір 1 мОм,заявлено струм до 200А,в описі вже самої кнопки струм до 100А. Розпаяно на текстоліті, можливості встановити радіатор не бачу.
на низьковольтному обладнанні не критично відмивати чи ні, якщо напруги більше 100в чи є частоти то треба відмивати, сьогодні працює завтра трохи потягне вологості пилюки і може почати пробивати.
Ці всі реле тільки для поделок. Тому шо китайці вважають всіх тупими ослами. Як можна на реле писати 40А. якщо січення контакту силового 1мм.кв. Ви в курсі яке потрібне січення для 40А ?? Чушка написана. Купив не звернув уваги. а воно мля при 10А вже гарячі контакти
Заказал 10штук(хотел заказать больше,но думал что лажа). Оперативно выслали(спасибо Маряне Копыстко)Получил,быстро проверил и удивился 10 из 10 рабочие.Впаял в схему(2 сварки,мост и косой мост ждали их) Обе заработали.закажу еще десяток,пусть в запасе лежат. Рекомендую.
сделать с 50 вт 30 вт ? я б шото с конденсатором (типа cbb2 1мкф тот шо красный для переменки) включил впослед, если 2 паралельно(шоб 2 мкф йомкость была) то примерно на 30% убавится яркость, но ето не точно.
шото ковырять резисторы в самом светодиоде можно просто дорожку отломать и вообще оно там не совсем так просто работает.
Працює. Приїхали 2 модифікації.
Одна, як на фото. Інша - трохи інакше розміщені елементи.
Перша, як здалося, гріється більше. Гріється трививідна деталька. Транзистор, чи мікросхемка живлення...
В другій модифікації перемикач не збоку. а в рядок роз'єм-МС-перемикач.
півтора року тому прибдав такі або дуже схожі акуми чи то тут у пана Андрія чи мо у іншому місці (не пам'ятаю вже), але: зварені у батарею 8s вони працюють у знайомого нормально при навантаженні на двигун десь ватів у 300. Це буде дещо більше 6 амперів. По ємності, - трохи недоклали, але це майже завжди так. По падінню напруги під навантаженням з 3,6 до 3,4 - то це нормально, це так звана "полиця" (читаємо дейташит на літій-залізофосфатні акуми). По виводу з ладу при перезарядці літій-залізофосфатних акумів, - то це потрібно постаратися, бо одиничний заряд акума до 4,2 вольта з вимкненням заряду відразу після досягнення 4,2 В видимих погіршень ємності акума не дає. Напруга поступово знизиться до "рідної". Ну і акум грітися буде. Це все ж дещо інша хімія.
Якщо що - реально сам перевіряв (не ці а 10 А*г пакети, заряд 0,5C а розряд 1C) на своєму стенді, - там у автоматичному режимі знімаєть крива заряду та крива розряду, ось по ній добре видно "полицю", у літія на базовій хімії вона геть інша. Ну і без BMS їх все ж не вокористовуйте.
так тільки струм. якщо заряжати акумулятор від блока 24в через цей драйвер то буде підтримуватись струм 6А, далі можна поставити реле напруги яке відключить блок живлення при напрузі наприклад 14В. чи таксамо плата бмс, але там потрібно важати з транзисторами щоб їх напругою не пробило, хоча в більшості там транзистори до 30В.
Ответ